Miluszków Schronisko Piła - Piła, ul. Na Leszkowie 8

Aktualności

Aktualności
1% podatku dla Miluszkowa
Gorąco zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Miluszkowa. Biorąc pod uwagę spore potrzeby naszego schroniska, każda, nawet najmniejsza pomoc może okazać się bezcenna. To dzięki Waszej dobrej woli, nasze zwierzęta mogą być bardziej szczęśliwe.
zobacz więcej
Wesołych Świąt!
18.12.2019

Wesołych Świąt!

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia i optymizmu w nadchodzącym Nowym Roku życzą Zarząd, Pracownicy i Podopieczni Pilskiego Schroniska dla Zwierząt „Miluszków” 🙂
zobacz więcej
Za nami akcja „Przygarnij Burka i Kocurka”
Tegoroczna akcja „Przygarnij Burka i Kocurka” przyciągnęła wielu gości, co tym bardziej nas cieszy, że po raz pierwszy „Burek i Kocurek” organizowany był w samym schronisku. Można było zobaczyć wybrane psiaki i koty, czekające na domy w naszym schronisku, jednak sama adopcja tego dnia nie była możliwa. Dlaczego? Wychodzimy bowiem z założenia, że zwierzęcia nie należy adoptować pod wpływem impulsu czy emocji, powinna to być mądra i przemyślana decyzja poprzedzona zapoznaniem się z wybrańcem.
zobacz więcej
Praca w „Miluszkowie”
Jeżeli aktualnie szukasz pracy, a kochasz zwierzęta i lubisz ich towarzystwo – to mamy coś właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do składania swoich CV na stanowisko „Opiekun/Opiekunka zwierząt”. Oferujemy stabilne zatrudnienie z atrakcyjną stawką wynagrodzenia, oraz objęcie pakietem świadczeń socjalnych (więcej informacji dotyczących naboru w pliku poniżej). OFERTA PRACY – OPIEKUN/OPIEKUNKA ZWIERZĄT.
zobacz więcej
Kolorowe chusteczki – co oznaczają?
Kolory w Miluszkowie czyli łatwy i czytelny sposób na przekazywanie informacji o zwierzakach.
zobacz więcej