Miluszków Schronisko Piła - Piła, ul. Na Leszkowie 8

Aktualności

Aktualności
Za nami akcja „Przygarnij Burka i Kocurka”
Tegoroczna akcja „Przygarnij Burka i Kocurka” przyciągnęła wielu gości, co tym bardziej nas cieszy, że po raz pierwszy „Burek i Kocurek” organizowany był w samym schronisku. Można było zobaczyć wybrane psiaki i koty, czekające na domy w naszym schronisku, jednak sama adopcja tego dnia nie była możliwa. Dlaczego? Wychodzimy bowiem z założenia, że zwierzęcia nie należy adoptować pod wpływem impulsu czy emocji, powinna to być mądra i przemyślana decyzja poprzedzona zapoznaniem się z wybrańcem.
zobacz więcej
Praca w „Miluszkowie”
Jeżeli aktualnie szukasz pracy, a kochasz zwierzęta i lubisz ich towarzystwo – to mamy coś właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do składania swoich CV na stanowisko „Opiekun/Opiekunka zwierząt”. Oferujemy stabilne zatrudnienie z atrakcyjną stawką wynagrodzenia, oraz objęcie pakietem świadczeń socjalnych (więcej informacji dotyczących naboru w pliku poniżej). OFERTA PRACY – OPIEKUN/OPIEKUNKA ZWIERZĄT.
zobacz więcej
Kolorowe chusteczki – co oznaczają?
Kolory w Miluszkowie czyli łatwy i czytelny sposób na przekazywanie informacji o zwierzakach.
zobacz więcej
Zapraszamy na drzwi otwarte Miluszkowa!
Już w najbliższą niedzielę, tj. 14 kwietnia zorganizujemy dla Was drzwi otwarte Pilskiego Schroniska dla Zwierząt.
zobacz więcej
Zostań naszym Domem Tymczasowym
Wiosna nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią, jak co roku, wkrótce zaleje nas fala porzuconych szczeniąt i kociąt. Nieważne jak byśmy się starali – schronisko nie jest właściwym miejscem dla takich maluszków.
zobacz więcej