Miluszków Schronisko Piła - Piła, ul. Na Leszkowie 8

Aktualności

Aktualności
Zapraszamy do Miluszkowa!
Drodzy wolontariusze, Nasze psy i koty mają nadzieję, że się za nimi stęskniliście, dlatego zapraszamy Was do Miluszkowa od 24.05 (grupa żółta) w niedziele, wtorki i czwartki, od 22.05 (grupa pomarańczowa) codziennie. Ponieważ dbamy o zdrowie naszych pracowników i Wasze, każdy musi mieć maseczkę i rękawiczki. Ilość wolontariuszy przebywających na terenie schroniska jest ograniczona na razie do 5 spacerowiczów z psami i 4 miłośników kotów. Uruchamiamy, więc zapisy sms z imieniem i nazwiskiem prosimy wysyłać pod nr 500-805-556. Po smsie potwierdzającym zapraszamy od 12.30 do Miluszkowa.
zobacz więcej
Spacery wolontariackie zawieszone
Dbając o zdrowie naszych pracowników, wolontariuszy, osób odwiedzających i naszych zwierząt, ze względu na pandemię ZAWIESZAMY SPACERY wolontariackie, adopcje oraz wszelkie wizyty gości w schronisku do odwołania. Wcześniej umówione adopcje i odbieranie przez właścicieli zagubionych zwierząt będzie oczywiście możliwe.
zobacz więcej
1% podatku dla Miluszkowa
Gorąco zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Miluszkowa. Biorąc pod uwagę spore potrzeby naszego schroniska, każda, nawet najmniejsza pomoc może okazać się bezcenna. To dzięki Waszej dobrej woli, nasze zwierzęta mogą być bardziej szczęśliwe.
zobacz więcej
Wesołych Świąt!
18.12.2019

Wesołych Świąt!

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia i optymizmu w nadchodzącym Nowym Roku życzą Zarząd, Pracownicy i Podopieczni Pilskiego Schroniska dla Zwierząt „Miluszków” 🙂
zobacz więcej
Za nami akcja „Przygarnij Burka i Kocurka”
Tegoroczna akcja „Przygarnij Burka i Kocurka” przyciągnęła wielu gości, co tym bardziej nas cieszy, że po raz pierwszy „Burek i Kocurek” organizowany był w samym schronisku. Można było zobaczyć wybrane psiaki i koty, czekające na domy w naszym schronisku, jednak sama adopcja tego dnia nie była możliwa. Dlaczego? Wychodzimy bowiem z założenia, że zwierzęcia nie należy adoptować pod wpływem impulsu czy emocji, powinna to być mądra i przemyślana decyzja poprzedzona zapoznaniem się z wybrańcem.
zobacz więcej